search
Chemická kotva 300ml

Chemická kotva 300ml

ref. 505

Chemická kotva Bauhus se skládá z polyesterové pryskyřice bez obsahu styrenu. Tento rychle vytvrzující dvousložkový chemický kotvicí systém poskytuje po vytvrzení robustní, chemicky odolné upevnění.

130 
S DPH
-
+
zaplatit:
130 Kč
CENA JEDNOTKY: 43,33 Kč / 100ml
info Doprava do 48h
Zboží, které je skladem, odesíláme do 48 pracovních hodin od přijetí platby. nebo volbou možnosti "dobírka". Přejděte na kartu dodávka zboží a dozvědět se více.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 130 Kč

Chemická kotva značky Bauhus se skládá z polyesterové pryskyřice bez obsahu styrenu. Tento dvousložkový chemický kotvicí systém s rychlým vytvrzováním poskytuje po vytvrzení robustní upevnění odolné vůči chemikáliím.

Výhody:

  • Lze aplikovat na duté stěny, cihlové zdi a beton.
  • Použití v suchých i vlhkých podmínkách.
  • Pro použití v interiéru i exteriéru.
  • Lze použít jako výplň mezer a trhlin.
  • Chemická kotva pro duté a pevné podklady
  • Bez styrenu, s nízkým zápachem
  • Odolné a nehořlavé
  • Vysoce odolný
  • Kompatibilní se standardními extrudéry (např. pro silikon) - většina kotev vyžaduje speciální extrudér, zde jsou díky nové technologii obě složky umístěny v jedné kazetě.

Způsob použití:

Pomocí karbidového vrtáku vhodné velikosti vyvrtejte do podkladu otvor s požadovanou hloubkou zapuštění. Vyčistěte otvor pomocí ruční pumpy nebo stlačeného vzduchu. Těsně před zapuštěním kotvy musí být otvor zbaven prachu a nečistot. Sejměte z kazety uzávěr se závitem. Pevně nasaďte výstupní trysku směšovače. Míchací prvek neupravujte. Ujistěte se, že je směšovací prvek uvnitř směšovače. Používejte pouze dodaný mixér. Vložte zásobník do dávkovače. Počáteční množství pojiva (přibližně 5 cm) vyhoďte, protože prvních několik mililitrů vytlačené směsi je nepoužitelných (nejsou řádně promíchány).

V pevné zemi - instalace závitových tyčí

Vstřikujte pojivo od zadní části otvoru a s každým stisknutím spouště pomalu posouvejte míchačku. Otvory vyplňte přibližně do 2/3, aby byla kruhová mezera mezi kotvou a betonem zcela vyplněna pojivem v celé hloubce zapuštění. Před použitím se ujistěte, že je závitová tyč suchá a zbavená nečistot. Vložte závitovou tyč do požadované hloubky zapuštění, dokud neuplyne doba instalace uvedená v tabulce výše.  

V dutých substrátech 

Vložte pouzdro vhodné velikosti. Zasuňte výstupní konec do konce pouzdra a vstřikujte pryskyřici, dokud není pouzdro 100% zaplněné. Vložte kotvu do pouzdra a pomalu provádějte jemné otáčivé pohyby. Odstraňte přebytečnou pryskyřici a nechte kotvu na místě, dokud neuplyne minimální doba vytvrzení (zatížení).

505
15 ks

Parametry

Jednostka
100ml
Parametr jednostki
3
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

Jsem velice spokojen ... Drží

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne
Ověřený zákazník

Cena a kvalita

Dobrá zpracovatelnost, drží stejně jako konkurenční kotvy, příznivá cena.

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne
Ověřený zákazník

Cena!

Super poměr kvality a ceny. Bezkonkurenční cena kotvy v poměru ke kvalitě

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne
Ověřený zákazník

kotva

plně nahradí kotevní materiál jiných značek

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne